Aktuality


Novější 1 3 7 13 19

Pozvánka GP Brno v dráhové cyklistice

Pozvánka.pdfÚdržba veřejného prostranství

Obecní úřad Senička oznamuje, že přijme brigádníka na údržbu veřejného prostranství.Pozvánka ČAROVNÝ LES

MATEŘSKÁ ŠKOLA SENICE NA HANÉ VÁS ZVE NA

 

Č A R O V N Ý

L E S

V SOBOTU 3. ČERVNA

 2017

 

  • ZAČAROVÁNÍ PROBĚHNE V SENICKÉ SKÁLE V 9.00

  • VÝDEJ A PRODEJ DĚTSKÝCH VSTUPENEK

    OD 22. KVĚTNA V MATEŘSKÉ ŠKOLE

  • DĚTI Z MÍSTNÍ ŠKOLKY ZDARMA, OSTATNÍ 50 Kč

  • DOSPĚLÍ - VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ NA MÍSTĚ

 

ČEKÁ VÁS ZÁBAVNÝ POHÁDKOVÝ PROGRAM, TOMBOLA, BOHATÉ OBČERSTVENÍ – UZENÉ CIGÁRO, TOČENÉ PIVO A KOFOLA, LIMO, KAFE, ŽIVÁ HUDBA atd.

PRO SOUTĚŽÍCÍ DĚTI PĚKNÉ ODMĚNY

TĚŠÍ SE NA VÁS POŘADATELÉ, UČINKUJÍCÍ I SPONZOŘI!Upozornění

Obecní úřad Senička, žádá občany, aby z důvodu stavby kanalizace v naší obci nestavěly osobní vozidla na krajské a místní komunikaci z důvodu bezpečnosti a plynulosti stavby.Poplatky 2017

Obecní úřad Senička informuje občany, že do 31. 5. 2017 se vybírají v úřední dny, tj. v pondělí a ve středu (8.00 - 17.00 h) poplatky za svoz domovního odpadu, poplatek za psa, stočné a za pronájem orné půdy.MUDr. Hufová

Dětská lékařka MUDr.Hufová  neordinuje v pátek 12. května odpoledne v Cholině. Dopoledne v Senici je ordinace do 10 hodin.Veřejné očkování psů proti vzteklině

Očkování psů proti vzteklině se koná v Seničce u autobusové zastávky v sobotu 29. dubna 2017 od 11,30 do 12,00 hodin. Vakcinace proti vzteklině stojí 100 Kč, kombinovaná injekce 200 Kč.Orientační harmonogram prací na akci "Likvidace odpadních vod Senička"

Harmonogram I.pdf

Harmonogram II.pdf

Harmonogram III.pdf

Harmonogram IV.pdfOznámení MUDr. Plášková Petra

MUDr. Plášková Petra od 27. – 28. 4. 2017 neordinuje. V ordinaci přítomna jen sestra. Děkujeme za pochopení

 Svoz komunálního odpadu

Obecní úřad Senička oznamuje občanům, kterým nebyl vyvezen obsah popelnic v části obce Zabrána při včerejším svozu, mohou další odpad shromažďovat v pytlích, které jim budou spolu s popelnicemi vyvezeny při dalším pravidelném svozu tj. 3. 5. 2017.Novější 1 3 7 13 19

Poskytování individuálních dotací z rozpočtu Obce Senička

Žádost

Veřejnoprávní smlouva

Vyúčtování

Ověřování listin a podpisů

Ověření listiny či podpisu je možné na Obecním úřadě v Seničce v úřední dny, tj. v po a ve středu od 8.00 do 17.00 hod. V případě ověření podpisu občanský průkaz s sebou. Správní poplatek za ověření jedné strany či podpisu je 30 Kč.

Akce: "Bezpečně v obci"

Olomoucký kraj přispěl obci Senička na realizaci projektu: „Bezpečně v obci“ – pořízení 2 ks radarů (informačních panelů měření rychlosti)“ částku ve výši 42.000 Kč.

Bezpečně v obci

Projekt: brod "U Přední skály"

Olomoucký kraj v rámci Programu obnovy venkova 2012 přispěl Obci Senička na realizaci projektu: brod „U Přední skály“ částkou ve výši 225.000,- Kč.

Příloha

Příloha

Příloha

Hasiči 2012

Olomoucký kraj přispěl na částečnou úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotky sborů dobrovolných hasičů obce Senička podle § 27 odst. 3 písm. b) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně a v souladu s „Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2012“ částkou 10.000,- Kč a 14.000,- Kč.

Příloha

Příloha

Hasiči 2013

Olomoucký kraj přispěl na částečnou úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotky sborů dobrovolných hasičů obce Senička podle § 27 odst. 3 písm. b) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně a v souladu s „Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2013“ částkou 10.000,- Kč.

Příloha

Příloha

Projekt: Opravy střech hasičské zbrojnice a knihovny obce Senička

Olomoucký kraj v rámci Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2014 poskytl Obci Senička neinvestiční finanční příspěvek ve výši 74.000 Kč na projekt: Opravy střech hasičské zbrojnice a knihovny obce Senička.

Projekt

Fotodokumentace

Propagace na úřední desce

 

Restaurování památky Pomník I. a II. světové války

Olomoucký kraj přispěl obci Senička na úhradu nákladů spojených s obnovou památky Pomník obětem I. a II. světové války částkou 20.000 Kč z programu Obnova staveb drobné architektury místního významu v Olomouckém kraji v roce 2015.

Propagace

Fotodokumentace

 

Rekonstrukce stávajících společenských prostor v 2.NP objektu č.p.30

Olomoucký kraj v rámci Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2016 poskytl obci Senička investiční dotaci na projekt:"Rekonstrukce stávajících společenských prostor v 2.NP objektu č.p.30.

Propagace

Fotodokumentace

Fotodokumentace 

 

 

26. 5. Filip

Zítra: Valdemar

Termíny svozu komunálního odpadu 2017

   Svoz 2017 

Zasílání zpráv prostřednictvím e-mailu

Informujeme občany obce Senička, že mají možnost nechat si zasílat veškerá hlášení místního rozhlasu do osobní e-mailové schránky. Stačí kliknout v horní liště na "Aktuality" a na odkaz "Chcete příjmat akutální zprávy?" a vyplnit e-mailovou adresu.

Aktuality

KULTURNÍ AKCE V OKOLÍ SLEDUJTE NA:

http://regionhana.cz/cs/kalendar-akci/

http://www.edb.cz/List.aspx?L=CZ&Region=OL&Popis=firmy-Olomouc

http://senicka.cz/index.php?nid=8552&lid=CZ&oid=1696873

http://geosense.cz/geoportal/senicka/

obecsenicka_footer.png