Aktuality


Novější 1 3 8 14 21

Upozornění

Obecní úřad Senička opětovně žádá občany, kterým byly zhotoveny na obecních pozemcích přípojky pro napojení do splaškové kanalizace, aby se do nové kanalizace nenapojovali, dokud nebude vydán souhlas obce k napojení. Do této kanalizace není možné pouštět splaškovou vodu. Děkujeme za pochopení.Úplná uzavírka silnice v obci Senička

Obecní úřad Senička oznamuje občanům, že v naší obci probíhá uzavírka silnice III. třídy. Úplná uzavírka se povoluje od 16. 7. do 16. 8. 2017, v době od 17. 7. do 23. 7. 2017 mimo BUS a v době od 24. 7. do 16. 8. 2017 včetně BUS.

Rozhodnutí úplná uzavírka.pdfDovolená obecní úřad

Obecní úřad v Seničce oznamuje, že v pondělí 17. a ve středu 19. července se neúřaduje z důvodu dovolené.Brigáda

Obecní úřad Senička oznamuje, že přijme brigádníka na údržbu chodníků v obci.MUDr. Hufová

Dětská lékařka MUDr.Hufová nebude během července a srpna ordinovat v pátek odpoledne v Cholině. Ostatní dny jsou ordinační hodiny beze změn.Nabídka brigády - Litovelská cukrovarna

Brigáda.pdfUpozornění

Obecní úřad Senička oznamuje občanům, že zítra, tj. v úterý 4. července, budou probíhat práce na přečerpávačce v Zabráně při kterých může dojít ke snížení hladiny vodních vod.Upozornění

Oznamuje občanům, že dnes 3. července z důvodu vyčerpávání vody z přečerpávací stanice v Zabráně může dojít k poklesu hladiny spodních vod. Předpokládaný termín ukončení prací je dnes.  MUDr. Husička

V pátek 7. 7. 2017 MUDr. Husička Josef v Senici na Hané neordinuje.  

Akutní stavy ošetří v Náměšti n/H od 16 - 17,30. Děkujeme za pochopení.MUDr. Hufová

Dětská lékařka MUDr.Hufová neordinuje v pátek 7. července v Senici a Cholině. Zastupuje MUDr. Hoffmannová v Nákle od 8,00 do 10,00 hodin.Novější 1 3 8 14 21

Územní plán sídelního útvaru Senička

Poskytování individuálních dotací z rozpočtu Obce Senička

Žádost

Veřejnoprávní smlouva

Vyúčtování

Ověřování listin a podpisů

Ověření listiny či podpisu je možné na Obecním úřadě v Seničce v úřední dny, tj. v po a ve středu od 8.00 do 17.00 hod. V případě ověření podpisu občanský průkaz s sebou. Správní poplatek za ověření jedné strany či podpisu je 30 Kč.

Akce: "Bezpečně v obci"

Olomoucký kraj přispěl obci Senička na realizaci projektu: „Bezpečně v obci“ – pořízení 2 ks radarů (informačních panelů měření rychlosti)“ částku ve výši 42.000 Kč.

Bezpečně v obci

Projekt: brod "U Přední skály"

Olomoucký kraj v rámci Programu obnovy venkova 2012 přispěl Obci Senička na realizaci projektu: brod „U Přední skály“ částkou ve výši 225.000,- Kč.

Příloha

Příloha

Příloha

Hasiči 2012

Olomoucký kraj přispěl na částečnou úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotky sborů dobrovolných hasičů obce Senička podle § 27 odst. 3 písm. b) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně a v souladu s „Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2012“ částkou 10.000,- Kč a 14.000,- Kč.

Příloha

Příloha

Hasiči 2013

Olomoucký kraj přispěl na částečnou úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotky sborů dobrovolných hasičů obce Senička podle § 27 odst. 3 písm. b) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně a v souladu s „Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2013“ částkou 10.000,- Kč.

Příloha

Příloha

Projekt: Opravy střech hasičské zbrojnice a knihovny obce Senička

Olomoucký kraj v rámci Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2014 poskytl Obci Senička neinvestiční finanční příspěvek ve výši 74.000 Kč na projekt: Opravy střech hasičské zbrojnice a knihovny obce Senička.

Projekt

Fotodokumentace

Propagace na úřední desce

 

Restaurování památky Pomník I. a II. světové války

Olomoucký kraj přispěl obci Senička na úhradu nákladů spojených s obnovou památky Pomník obětem I. a II. světové války částkou 20.000 Kč z programu Obnova staveb drobné architektury místního významu v Olomouckém kraji v roce 2015.

Propagace

Fotodokumentace

 

Rekonstrukce stávajících společenských prostor v 2.NP objektu č.p.30

Olomoucký kraj v rámci Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2016 poskytl obci Senička investiční dotaci na projekt:"Rekonstrukce stávajících společenských prostor v 2.NP objektu č.p.30.

Propagace

Fotodokumentace

Fotodokumentace 

 

 

21. 7. Vítězslav

Zítra: Magdaléna

Termíny svozu komunálního odpadu 2017

   Svoz 2017 

Zasílání zpráv prostřednictvím e-mailu

Informujeme občany obce Senička, že mají možnost nechat si zasílat veškerá hlášení místního rozhlasu do osobní e-mailové schránky. Stačí kliknout v horní liště na "Aktuality" a na odkaz "Chcete příjmat akutální zprávy?" a vyplnit e-mailovou adresu.

Aktuality

KULTURNÍ AKCE V OKOLÍ SLEDUJTE NA:

http://regionhana.cz/cs/kalendar-akci/

http://www.edb.cz/List.aspx?L=CZ&Region=OL&Popis=firmy-Olomouc

http://senicka.cz/index.php?nid=8552&lid=CZ&oid=1696873

http://geosense.cz/geoportal/senicka/

obecsenicka_footer.png