Hody v SeničceObec Senička Vás srdečně zve na hodovou zábavu, která se uskuteční v pátek 25. srpna od 20.30 hodin na výletišti Rajčur se skupinou Via Paběda. Občerstvení zajištěno.

V sobotu 26. srpna se pořádá nohejbalový turnaj, který začíná v 8.30 hodin. Případní zájemci o účast, ať se hlásí u p. Ladislava Čady osobně nebo telefonicky na tel. 724 447 920. Občerstvení zajištěno.

Dále Vás obec Senička srdečně zve na hodovou neděli, která se koná 27. srpna na výletišti Rajčur. Od 14 hodin hraje k tanci a poslechu dechová hudba Nákelanka z Nákla, dále vystoupí orientální tanečnice, seniorky z Choliny, tanečnice s ukázkou řeckých tanců. Od 17.30 zahraje skupina Roxy. Připraveno bohaté občerstvení, vstup zdarma.

 

Ještě jednou Vás srdečně zvou pořadatelé.

 

 


 

Územní plán sídelního útvaru Senička

Poskytování individuálních dotací z rozpočtu Obce Senička

Žádost

Veřejnoprávní smlouva

Vyúčtování

Ověřování listin a podpisů

Ověření listiny či podpisu je možné na Obecním úřadě v Seničce v úřední dny, tj. v po a ve středu od 8.00 do 17.00 hod. V případě ověření podpisu občanský průkaz s sebou. Správní poplatek za ověření jedné strany či podpisu je 30 Kč.

  

 Žádost o územní souhlas

(kanalizační přípojka)

Oznámení záměru dle § 96 SZ

VZOR.pdf

2. 7. Patricie

Zítra: Radomír

 

  

   

Zasílání zpráv prostřednictvím e-mailu

Informujeme občany obce Senička, že mají možnost nechat si zasílat veškerá hlášení místního rozhlasu do osobní e-mailové schránky. Stačí kliknout v horní liště na "Aktuality" a na odkaz "Chcete příjmat akutální zprávy?" a vyplnit e-mailovou adresu.

Aktuality

KULTURNÍ AKCE V OKOLÍ SLEDUJTE NA:

http://regionhana.cz/cs/kalendar-akci/

http://www.edb.cz/List.aspx?L=CZ&Region=OL&Popis=firmy-Olomouc

http://senicka.cz/index.php?nid=8552&lid=CZ&oid=1696873

http://geosense.cz/geoportal/senicka/

megafon-dlouhy[1].jpg