Pivovar JadrníčekPivovar Pivovar Jadrníček Vás zve v sobotu 3. června 2017 na druhý ročník slavností pipovaru, které se konají v areálu U Kapličky v Náměšti na Hané. Po celý den bohatý program, jak pro dospělé, tak pro děti, můžete se těšit na soutěže o hodnotné ceny, pro děti bude připraven skákací hrad, dále se ukáže SDH Náměšť na Hané, odpoledne se představí MICHAL TUČNÝ revival, vystoupí ŽELEZNÝ ZEKON, dále ABBA revival. Celým odpolednem Vás bude provázet moderátor radia Haná, večer se můžete těšit na taneční zábavu se skupinou SAX ROCK a nočním překvapením pro dospělé. Po celý den bude VSTUP ZDARMA, občerstvení zajištěno.


 

Územní plán sídelního útvaru Senička

Poskytování individuálních dotací z rozpočtu Obce Senička

Žádost

Veřejnoprávní smlouva

Vyúčtování

Ověřování listin a podpisů

Ověření listiny či podpisu je možné na Obecním úřadě v Seničce v úřední dny, tj. v po a ve středu od 8.00 do 17.00 hod. V případě ověření podpisu občanský průkaz s sebou. Správní poplatek za ověření jedné strany či podpisu je 30 Kč.

  

 Žádost o územní souhlas

(kanalizační přípojka)

Oznámení záměru dle § 96 SZ

VZOR.pdf

19. 6. Leoš

Zítra: Květa

Termíny svozu komunálního odpadu 2018

   Svoz 2018.pdf

   

Zasílání zpráv prostřednictvím e-mailu

Informujeme občany obce Senička, že mají možnost nechat si zasílat veškerá hlášení místního rozhlasu do osobní e-mailové schránky. Stačí kliknout v horní liště na "Aktuality" a na odkaz "Chcete příjmat akutální zprávy?" a vyplnit e-mailovou adresu.

Aktuality

KULTURNÍ AKCE V OKOLÍ SLEDUJTE NA:

http://regionhana.cz/cs/kalendar-akci/

http://www.edb.cz/List.aspx?L=CZ&Region=OL&Popis=firmy-Olomouc

http://senicka.cz/index.php?nid=8552&lid=CZ&oid=1696873

http://geosense.cz/geoportal/senicka/

megafon-dlouhy[1].jpg